Набір прокладок (кольоровий принт)

Казка про мембрані (найважливіший шар)

Автор:  Катерина Чумаченко
2020-09-09


Жила-була сім'я: Справжній Чоловік, Прекрасна Жінка і їхня маленька донечка, ще зовсім Ляля.

Одного разу Справжній Чоловік купив ортопедичний матрац. Прекрасна жінка була щаслива і замислена. Маленька Ляля спала поруч з мамою і вночі могла Напісяю на ліжко. Мама Справжнього Чоловіки наполягала, що малятко повинна спати в окремому ліжечку, а Прекрасна Жінка вставати кілька раз за ніч, щоб погодувати дочку.

Мама Прекрасної Жінки принесла родині помаранчеву клейонку і старі, махрові рушники. Махра - м'який всмоктуючий шар, а клейонка - шар водовідштовхувальний. Конструкція щоночі шелестіла й сповзала. Сім'я була «на межі провалу».

Чоловік Справжній не на словах. Щоб не розлучати матір і дитя в ночі, він створив мембранну тканину. Одна сторона була ламінованої, тобто гладкою і міцної, як клейонка на обідній стіл, а інша - ніжна, махрова, вбирає. Трохи пізніше Справжній Чоловік відкрив фірму з виробництва наматрасников з мембрани.

Тепер Ляля спить в будь-якій частині ліжка; без памперсів, від яких пріла її ніжна шкіра; поряд з мамою. Прекрасна Жінка висипається, адже дитинка всю ніч поруч, добре чутно подих малятка, а ритуал годування спрощений в рази. Справжній Чоловік спокійний: матрац прослужить довго і пахне тільки фіалками.

Так представляється нам історія створення медичної мембрани, яка використовується для Cozy Pads . І з її допомогою легко пояснити, навіщо мембрана в менструальних прокладках. Цей матеріал гіпоалергенний і безпечний для астматиків.

Під час менструації кожна Прекрасна Жінка відчуває себе Лялею. Їй важливі комфорт і впевненість. Важливо, щоб не зопрівало і не протікало. «Cozy Corner» закуповує мембрану у Справжнього Чоловіки, щоб Жінка в початку циклу відчувала себе Прекрасної.

^