Мило кавове hand made

Органічне мило: для чого і з чого

Автор:  Катерина Чумаченко
2021-02-09


В Cozy Corner виробляємо екотовари, тому що мріємо про здорових онуків. надивилися на своїх дітей, їхніх друзів і однокласників. Більшість з алергією. Всюди хімія, яка сильно знижує дитячий імунітет.

Ми надихнулися відгуками дівчат про прокладки і спонжи. Багато позбулися роздратування. Тому вирішили відкрити ще один напрямок з турботою про шкіру і про навколишньому середовищу.

Склад мила натуральний. Чи не хочемо втирати ні в себе, ні в вас, ні в наших дітей пави. Навіть змивати в унітаз, щоб вбралося в землю, таке не хочеться. Видів багато, склад у всіх натуральний. Компоненти визначають призначення. Ефірні масла дають шкірі пружність, нюху насолоду ароматерапією, залишають на тілі ледь вловимий аромат на весь день.

Купити мило Hand Made

Плюси мила hande made

  • живить, зволожує, збагачує вітамінами шкіру;
  • не містить барвників, ароматизаторів і стабілізаторів, які отруюють організми людей і природи;
  • багатофункціональне: як люблять чоловіки, можна мити одним шматком і голову, і тіло, а якщо підібрати те, що добре піниться, то і для гоління без подразнень;
  • зручно брати з собою в подорожі і відрядження. Нічого не проллється і не витече. У лазню не треба збирати переварений кави і нести його в банку, у другій такої ж банку кукурудзяну муку, а в третій сіль. У гарну мильницю поклади кілька шматочків улюбленого ароматного мила, серед яких обов'язково кавовий скраб з кокосовим маслом і маслом авокадо. У лазні буде пахнути, як в кондитерській.

Мінуси мила ручної роботи

  • таке гарне, що шкода милити, милуватися б і милуватися. Беріть два! Одне нехай створює у ванній затишок і атмосферу, а другим нехай насолоджується ваша шкіра.
  • хочеться відразу все. Тим більше, одне живить і зволожує, інше для проблемної шкіри, третє взагалі скраб!

А ось такого мінуса, як у смачної їжі, яка швидко закінчується, у Cozy Soap немає. Одного шматочка вистачає так само, як і банки гелю для душу. Ось тільки на всі ці гелі з ПАР ніякого здоров'я не вистачить!

Будьте здорові і чисті без барвників та ароматизаторів!

^