Багаторазові круглі бавовняні диски

3 причини відмовитися від ватних дисків

Автор:  Катерина Чумаченко
2020-09-09


Коли в подарунок до замовлення кладемо Cozy Sponge, 50% клієнток дивуються і запитують що не так з одноразовими ватними дисками? Відповім відразу усім, що ступив на шлях ecolife.

Пластикова коробка або поліетиленова упаковка. Такий пакетик повторно не використаєш, а по пляжу він літає так само завзято, як його брат-маєчка.

Неорганічний бавовна - сировина низької якості, насичене хімічними елементами. Тепер ти знаєш, що бавовна не такий простий, як здається, і може викликати роздратування і алергію.

Одноразовість . Людина викидає і звалища ростуть. Вчимося використовувати довше, викидати рідше - це стосується всіх речей, але не думок.

Спонжі від Cozy Corner з приємною, ніжною тканини змивають туш міцелляркой, відпираються в машинці або ручками і знову відмінно виглядають. Кольори нагадують, що ти - дівчинка, навіть коли змиваєш мейк після Хеллоуїна.

Ось тільки ти по той бік екрану не можеш бути впевнена в м'якості, приємності та адекватності. Тому замов пару Cozy Sponges, а серце нехай завмирає від того, що сьогодні п'ятниця і вечеріночка, на якій ти знову зустрінеш ЙОГО!

Дурні думки з голівоньку геть і пурхати в актуальне вибирати
красиві Cozy Sponges і берегти природу.

^